Data wydarzenia: 03/08/2018

Fundacja zorganizowała koncert Smolik / Kev Fox ! Podczas tego wieczoru wystąpiły dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.

SMOLIK / KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Płyta od czerwca 2017 ma status platynowej. Ich pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór tego roku.  W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie Smolika i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva nabierają kompletnie nowej energii. Dzięki działaniom Fundacji Dla Kultury Warszawiacy mogli sprawdzić to na własne uszy.

Comments are closed.