Data wydarzenia: 24/08/2018

W sierpniu 2018 roku Fundacja Dla Kultury zorganizowała darmowy koncert Natalii Kukulskiej.

Podczas tego wieczoru dzięki działaniom Fundacji Warszawiacy mieli okazję usłyszeć  jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Natalia Kukulska jest producentka, kompozytorką , autorka tekstów.  W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki – „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Comments are closed.